تبلیغات
روح و جن از نظر علم و دین
روح و جن از نظر علم و دین
با بهره گیری از کتاب روح و جن از نظر علم و دین

غذای جن

"غذای جن"

 


اکثر اطلاعاتی که انسانها از جن دارند، محدود به همون چیزهایی ست که در قرآن اومده. اینکه از آتش ساخته شدند، زاد و ولد دارند و ... اگر دوست دارید خصوصیات عمومی که در قرآن اومده از جن بخونید، به
نتایج سرچ گوگل سری بزنید.
من مدتها دلم می خواست چیزهایی خاص تر در مورد خصوصیات جن ها بنویسم. چیزهایی که افراد کمی می دونند. اما چون پست طولانی می شه، مجبورم در چند قسمت مطالب رو بذارم. اولین قسمت را به غذای جن اختصاص می دم.
جن ها علاوه بر باقی مونده ی گوشت روی استخوان،غذاهای دیگه رو هم می خورند، پلو، گوشت، شیرینی، ترشی، تنقلات و ... می تونن حتی از داخل بدن آدم غذا رو بردارند. من گاهی با جنی جایی می رفتم، اونجا نمی شد که خودش غذا رو برداره چون غیب شدن غذا باعث ترس می شد، مجبور می شد از گلوی من بخوره. من غذا رو کمی می جوم و قورت می دم، غذا تا یکی دو سانت از گلوم پائین می ره و بعد ناپدید می شه. البته این مناسبه مهمونی های شلوغه که کسی متوجه نشه سه چهار پرس غذا خوردم و هنوز گرسنه م! این روش به دلیل مشخص برای جنها چندان دلپذیر نیست، فقط در صورت اجبار چنین کاری می کنند. این روش با روشی که جن بدون اجازه غذا رو بعد از وارد شدن به معده یا روده بر می داره فرق می کنه. در روش اول ضرری وجود نداره اما در روش دوم بدن صدمه می بینه.
غذایی که جن ها علاقه بسیار زیادی به خوردنش دارند، جگره. معمولا به عنوان پاداش کارایی که انجام می دن، در کنار خواسته هاشون چند دست دل و جگر هم می خوان. درمورد پاداش خواستن جن ها در پست
 جن زدگی می تونید بیشتر بخونید. و یک چیز که خودم وقتی شنیدم خیلی منقلب شدم اینه که جن های کافر از خون افرادی که مشروب نوشیده باشند، مصرف می کنند و با این کار آسیب زیادی به سلامت عقل انسان می زنند.
اگر دوست ندارید احیانا جنی از غذایی که شما می خورید استفاده کنه، با بسم الله بخوریدش. در اینصورت نه از گلو، نه از داخل بدنتون نمی تونه برداره. در مورد آب هم صدق می کنه. یک روش بسیار خوب در مورد آب خوردن اینه که آب رو حداقل در سه مرحله سر بکشید، برای شروع هر مرحله بسم الله و در پایان هر مرحله الحمدلله بگید. یکی از نتایج این آب که منو شیفته کرده اینه که تا حدود دو روز ( یعنی 48 ساعت ) جن های کافر نزدیک نمی شن. کلا هر چیزی رو که جایی می ذارید اگر با بسم الله همراه کنید، جن ها بهش دست نمی زنند.
شاید این سوال براتون پیش بیاد که اگر جن ها غذایی که ما بدون بسم الله می ذاریم داخل یخچال می خورند چرا غذاهامون سرجاشه، چرا غیب نمی شه؟
دلیلش اینه که: در مواقعی که غیب شدن غذا تابلو باشه، اولا جن ها تمام غذا رو نمی خورند کمی باقی می ذارند و برای اینکه کم شدنش معلوم نباشه جن های کافر یک کار زشت که بنظر خودشون جالبه می کنند یعنی داخل غذا استفراغ می کنند تا مقدار غذا به اندازه اولش بر گرده. اینکه چطور کاری می کنند تا این استفراغ به شکل غذا بنظر بیاد و حتی مزه ش هم عوض نشه من اطلاعات ندارم ولی اصل قضیه را با چشمای خودم دیدم. حالا باور هم نمی کنید برای احتیاط هم که شده بد نیست یه بسم الله همراه غذا کنید!
جن ها گوشت انسان نمی خورند. اما گوشت حیوانات را چرا. جن های کافر گوشت را نپخته می خورند، جن های خداپرست برعکس
پی نوشت
۱:
تا حالا من با جن کافری که این خصوصیات را نداشته باشد برخورد نکردم، اما مطمئنا من از همه چیز آگاه نیستم، پس ممکنه جن های کافری باشند که این خصوصیات را نداشته باشند و ملایم و با ادب و با ملاحظه باشند. بنابراین از آن جن های عزیز که ممکنه نوشته هام ناراحتشون کرده باشه معذرت می خوام. شما به بزرگواری تون ببخشید.
طبقه بندی: جن،
ارسال در تاریخ شنبه 9 مرداد 1389 توسط امیرحسین عباسی
قالب وبلاگ