تبلیغات
روح و جن از نظر علم و دین
روح و جن از نظر علم و دین
با بهره گیری از کتاب روح و جن از نظر علم و دین

محل زندگی جن 3

"محل زندگی جن-۳"

جنها به غیر از دو آسمان آخر و جاهایی از زمین که براشون ممنوع شده، در بقیه جاها رفت و آمد و زندگی می کنند. اما بعضی جاها هم هست که جنها علاقه ی بیشتری بهشون دارند و بیشتر در اونجاها تجمع می کنند. یکی ش رو قبلا گفتم، جاهای خلوت و کم تردد برای استراحت. مثل ساختمانها یا اتاقهایی که کمتر مورد استفاده ند، انبارهای قدیمی، زیر زمینها و ...
  یکی دیگه ش نزدیک درختان میوه ست. اینکه می گن بعضی درختان مثل انجیر، اصطلاحا سنگین هستند، درسته و دلیلش تجمع جنها در اطراف و زیر درختهاست برای استفاده از میوه و سایه و استراحت.
  گروه هایی از جنها به رقص و آواز خیلی علاقه دارند و معمولا در جشنهای انسانها جنها هم حضور دارند و همراهی می کنند. در واقع بیشتر اوقات جنهایی که از نزدیکی مجلس پر سروصدایی می گذرند، جذب میشن.
  یکی دیگه از جاهایی که متوجه شدم جنها بیشتر می پسندند، خانه های ویلایی و کم طبقه هستند، در واقع جنها به ندرت در طبقات بالای برجها زندگی می کنند و بیشتر از هرجایی زیرزمینهای کم تردد رو برای زندگی و استراحت انتخاب می کنند.
  دوستانی پرسیده بودند: جنها وسایلی برای خودشون ندارند؟ اگر دارند کجا نگهداری می کنند؟ شهر ندارند؟ خودشون غذا درست نمی کنند؟
  جواب اینه که: گروه هایی از جن در شهرها و روستاها و خانه های ما زندگی می کنند، گروه های در کوهها و غارها و جنگلها و دریاها، گروه هایی هم در سیاره ها و کهکشهانهای دیگه. اما هیچ کجا شهرسازی ندارند. اگر چیزی رو بخوان مخفی کنند ممکنه زیر زمین، در کوهها و غارها و زیر دریا و خلاصه هرجایی مخفی کنند.
  درمورد غذا قبلا گفته بودم از غذاهای انسان می تونن بخورند. یا از مواد طبیعی که در طبیعت هست. درکهکشان های دیگه هم حتما موادی برای تغذیه هست. ممکنه چیزهایی رو مخلوط کنند و بخورند، بعضی شون آتش درست می کنند و گوشت رو می پزند و می خورند. بنابراین میشه گفت یه جورایی غذا درست می کنند ولی توجه چندانی به ادویه و سس و تزئینات و تشریفات ندارند. البته اگر غذای شما پر ادویه و خوشمزه و سس دار و تزئین شده باشه، با کمال میل می پذیرند که هم غذاتون باشند! و ابزار سازی هم مثل ما ندارند، ممکنه ابزارهای ساده ای داشته باشند، مثلا از چوبهایی بعنوان نیزه استفاده کنند یا گروهی از اونها چیز خاصی برای خودشون ساخته باشند، اما کارخانه و تولیدات ندارند. از وسایل ساخت انسان هم می تونن استفاده کنند.
  

 
طبقه بندی: جن،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 13 مرداد 1389 توسط امیرحسین عباسی
قالب وبلاگ