تبلیغات
روح و جن از نظر علم و دین
روح و جن از نظر علم و دین
با بهره گیری از کتاب روح و جن از نظر علم و دین

محل زندگی جن 1

"محل زندگی جن-۱"

 

 توی مطلب قبلی "جن های هم خانه" توضیحی در مورد هم خانگی جن و انسان نوشتم. امروز می خوام کمی مفصل تر در مورد جاهایی که جنها در اون تردد می کنند بنویسم. همونطور که ما انسانها در محدوده ی خاصی از عالم آفرینش براحتی قادر به زندگی هستیم، جنها هم در محدوده ی خاصی قادر به تردد و زندگی هستند. اما محدودیتشون از ما کمتره. دیدتون رو از خانه و کشور گسترده تر کنید، از کره زمین و منظومه شمسی هم فراتر فکر کنید، من می خوام در مورد فضا و کهکشانها صحبت کنم.
 جنها قادرند از کهکشهان راه شیری خارج بشن و در میلیاردها کهکشان دیگه رفت و آمد کنند و در تمام اونها به منظومه ها و ستاره ها و کرات و سیاره ها برن.
 این میتونه به این معنی باشه که تمام این کهکشهانها در طبقات پایینی آسمان هستند که جنها بهش دسترسی دارند چون طبق چیزی که ما از طریق قرآن می دونیم، جنها از گردش در طبقات بالایی آسمان محروم شده اند.
 و در تمام این فضای بیکران که حتی تصورش برای من غیرممکنه، جنها می تونن زندگی کنند. مثلا در جایی مثلا خورشید که حرارت و شرایطش برای ما قابل تحمل نیست، یا روی سیاره ای که پوشیده از یخ باشه.
 حالا ما آتش و آب رو می شناسیم، خیلی مواد دیگه در آفرینش هست که برای ما ناشناخته ند ولی جنها می شناسند و ازشون استفاده می کنند.
 همین قدر که محیط زندگی جنها متنوع و گسترده ست، نژادهاشون هم زیاد و متفاوته. ما انسانها تقریبا همگی توی شرایط یکسانی زندگی می کنیم، هیچکدوممون توی آب یا زیر خاک زندگی نمی کنیم و تفاوتهای نژادهای ما نهایتا به رنگ پوست و مو و چند سانتیمتر ابعاد بدن خلاصه شده. ولی جنها نژادهاشون خیلی متفاوته، قبلا هم در خصوصیات جن ها اشاره کرده بودم.
 مثلا تعداد اعضا، حتی ساختار کلی بدنشون، در نژادهای مختلف با هم فرق می کنه و خب هر نژادی در شرایط خاصی بهتر زندگی می کنه و در نتیجه ی زندگی در شرایط خاص گاهی تغییراتی هم در فیزیک بدن اون نژادها بوجود میاد و با محیط زندگیشون سازگارتر می شن.

 
طبقه بندی: جن،
ارسال در تاریخ جمعه 15 مرداد 1389 توسط امیرحسین عباسی
قالب وبلاگ