تبلیغات
روح و جن از نظر علم و دین
روح و جن از نظر علم و دین
با بهره گیری از کتاب روح و جن از نظر علم و دین

همیشه انسان برتر است

همیشه انسان برتر است..

من که یکروز دیدم جنهایی با قد 5 متر از ترس خدا به کسی چپ نگاه نمیکردند، با همون چشمها، انسانهای کوچکی دیدم که نهایتا 2 متر قد داشتند، جسم ضعیفشون حتی در برابر کوچکترین گرما و سرمایی  قدرت مقاومت نداشت و ذره ای سرما و نم عرق میتونست جسمشون رو نابود و برای همیشه به خاک تبدیل کنه ؛ اما رذالتی شیطانی در جسم ضعیفشون داشتند.. از خدا نمیترسیدند.. هم نژادهای خودشون رو طوری شـ.کنــ.جه میکردند که انگار هرگز قرار نیست به کسی پاسخگو باشند.. انگار که این قدرت سیــ.ا.سی ضعیفی که دارند تا ابد ازشون محافظت میکنه، حتی در مقابل خدایی که با خشمی شدید منتظر روز جزای اونهاست..

 

اعتراف میکنم وقتی این مخلوقات تغییر شکل داده رو میدیدم؛ وحشت تا مغز استخوانم رسوخ میکرد و خونم منجمد میشد... مخلوقاتی آمیخته از هوش، شعور، قدرت روحی، اختیار و رذالت. که شیطانی ترین و پلیدترین افکار و نیتها رو در بدن ضعیفشون داشتند! اعتراف میکنم که از قدرت انسان برای اینچنین وحشی و رذل شدن وحشت کردم.

 

و در مقابل این سوال جنها که :" ما ترسناکتریم یا شما؟ .. ما وحشی تریم یا شما؟" کاملا خلع سلاح و بی دفاع بودم. از من نپرسیدند :" ما برتریم یا شما؟"  حتی در شرایطی که همه چیز بر ضد انسانها بود! و همین شرمنده ترم کرد.

 

و چیزی که من دیدم فقط گوشهء ناچیزی از جنایات میلیاردها انسانی بود که تابحال زندگی کردند و بخاطر قدرتی ناچیز و فناپذیر، از انسانیتشون گذشتند و هیولا شدند.

با اینحال سر خود را با افتخار بالا میگیریم چون :"ما برتریم"

البته به شرطی که هنوز انسان باشیم!

 ارسال در تاریخ دوشنبه 18 مرداد 1389 توسط امیرحسین عباسی
قالب وبلاگ