تبلیغات
روح و جن از نظر علم و دین
روح و جن از نظر علم و دین
با بهره گیری از کتاب روح و جن از نظر علم و دین

اثبات جن

اثبات جن

برخی از دانشمندان که تجربه ی علمی و آزمایشگاهی را ملاک عمل قرار داده اند وجود جن را حقیقت ندانسته و آن را ساخته ی افکار کهن و افسانه گذشتگان میدانند.این دانشمندان چیزی را انکار می کنند که آن را تجربه نکرده اند.

یکی از دانشمندان ماتریالیست(کسانی که خدا را باور ندارند)نزد امام صادق(ع) آمده و خدا را انکار کرد.امام صادق فرمودند:آیا تو در فراز آسمان ها و اعماق دریاها به دنبال خدا گشته ای؟پس چگونه تو که بسیاری از     مکان ها را به دنبال خدا نگشته ای او را انکار می کنی؟بنابراین تو هیچ دلیلی بر عدم وجود خدا نداری.

ما دلایلی بر وجود جن داریم که عبارتند از:

1)تعداد بیشماری از انسان ها در هر عصر و زمانه ای آنها را دیده و خاطراتی با آنها داشته اند که شمار این افراد آنقدر زیاد است که شکی بر انسان عاقل برای وجود جن باقی نمی ماند.

2)در همه ی زمان ها افرادی به نام جن گیر جن ها را احضار کرده و از آنها سوالاتی می پرسند.

3)در کتاب های آسمانی و روایات و احادیث غیر مجعول درباره ی جن مطالب بسیاری وجود دارد.

برخی از انسان ها وجود جن را باور دارند اما هر موقع که نام آن را می شنوند پیش خود میگویند که

((جن با من چه کار دارد))با وجود اینکه نمی دانند شاید همین موجود در این لحظه در کنارش ایتساده باشد یا در قالب انسانی دیگر با او سخن بگوید. او نمی بیند که جن از پیش چشمانش به سرعت عبور می کند و گه گاه او را فریب می دهد تا به اهدافش برسد.در هر حال این موجود مجهول را نباید دست کم گرفت زیرا در قالب های مختلف با شما مواجه می شوند.از کجا می دانید که هم اکنون جنی پشت سر شماست و  به شما نگاه نمیکند؟!!!!!!

 




طبقه بندی: جن،
ارسال در تاریخ سه شنبه 2 شهریور 1389 توسط امیرحسین عباسی
قالب وبلاگ